Детален опис на документ
Закон за утврдување на цени на водните услуги
Датум на објавување: 18.01.2016 Преземи го документот
235 пати симнат
Датум на стапување во сила: 18.01.2016 
Сл. весник/година: 7/2016 
Категорија: Стопанство » Водостопанство - рибарство
Забелешка:
Клучни зборови:


 
 
Pravo.org.mk не презема одговорност за евентуалните грешки во текстот на законите.